Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Serie A - zápasy 2007/2008 - konec
Zápasy Juventusu v Serii A 2007/2008

Série A Juventus - Torino: 0:0
juventus_ac_torino.jpgV predohrávke 25 kola najvyššej talianskej ligy, v derby zápase medzi Juventusom a Torinom sa zrodila bezgólová remiza 0:0. Bianconeri včera premárnili šancu priblížiť sa k druhému AS Roma. V závere zápasu sa zbytočne nechal vylúčiť Nedvěd, ktorý videl červenú kartu.
 
Serie A: Reggina - Juventus 2:1
Juventus opět ztratil důležité body s papírově slabým soupeřem.  Zápas rozhodla kontroverzní penalta kopaná až v nastaveném čase. Bianconeri nepodali nejhorší výkon, bohužel na body to nestačilo a tato prohra tedy smazává  slavné domácí vítězství nad Římem z minulého kola. Musíme však dodat, že proti nám stál opět evidentně rozhodčí Dondarini, který neodpískal dvě jasné penalty pro Juve.
 
Serie A: Juventus - AS Roma 1:0
Juventus včera zcela zaslouženě vyhrál nad svým rivalem v boji o druhé místo, když jedinou branku utkání vstřelil naprosto skvělý Alessandro Del Piero. Bianconeri se tedy přiblížili k přímému postupu do Ligy mistrů, na druhé AS ztrácí jeden bod.
 
Serie A: Udinese - Juventus 1:2
udine.jpgAktualizováno. V šlágri kola sme videli zápas Udinese, ktoré hostilo Turínsky Juventus. Juventus prišiel do Udinese s cieľom, vráťiť prehru z domácej pôdy 0:1 a tým si upevňiť tretiu pozíciu v tabuľke. Bianconeri chceli dokázať, že posledné nelichotivé remízy so slabšími súpermi, boli zavinené najmä tým, že nehrali v optimálnej zostave, prehru Udinese vrátili a zvíťazili 1:2 i keď nie po celkom optimálnom výkone.
 
21. kolo: Juventus - Cagliari 1:1

cagliari-doma.jpgAktualizováno. Tak to už je opravdu tragédie! Juventus nedokázal porazit poslední tým Serie A Cagliari a remizoval s ním jen 1:1. Bianconeri dokonce prohrávali, alespoň remízu zachránila střela Nedvěda.