Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Serie A - zápasy 2007/2008 - konec
Zápasy Juventusu v Serii A 2007/2008

Série A: Livorno - Juventus 1:3
livorno-juve.jpgPosledný zápas 20. kola sa hral večer medzi Livornom a Juventusom. Očakával sa tuhý boj medzi oboma mužstvami, pretože Livorno neprehralo už deväť zápasov a Juventus chcel  dokázať, že pokles ich formy po novom roku, nebude pokračovať. Bianconeri zaslúžene vyhrali po dobrom výkone 1:3.
 
19. kolo: Juventus - Sampdoria 0:0
ranieri.jpgDalší velká ztráta Juventusu. Domácí nedokázali proměnit ani jednu ze svých mnoha šancí i přesto, že byli lepším týmem.  Bianconeri si zatopili pod nohama, druhé místo se jim vzdaluje, protože AS Řím vyhrál  2:0 proti Catanii.
 
18. kolo: Catania - Juventus 1:1
Aktualizováno. Jak jinak nazvat tento zápas než tragédií? Juventus může být rád alespoň za remízu, od patnácté minuty vedla Catanie po golu Spinesiho, Juventus spasil až v 90. minutě gol Del Piera z penalty. Špatná hra i výsledek musí být vykřičníkem pro vedení, protože Juventus potřebuje posílit pokud chce hrát o Ligu mistrů.
 
17. kolo: Juventus - Siena: 2:0
 17. kolo Série A, sa nieslo v znamení  milánského derby a  taktiež  posledných zápasov  v roku 2007. Juventus odohral svoj posledný tohtoročný zápas na domácej pôde proti mužstvu zo Sieny, Ranieriho mužstvo ukázalo dobrú formu  už v posledných dvoch zápasoch a potvrdili to aj v dnešnom, keď porazili Sienu 2:0, gólmi Salihamidžiča a Trezegueta.
 
16. kolo: Lazio - Juventus 2:3
 Juventus si ze šlágru 16. kola Serie A po výborném výkonu odváží všechny tři body. Bianconeri vyhráli na Olympijském stadionu zásluhou dvou mužů: Alex Del Piero podal výborný výkon a vstřelil dvě branky, Gigi Buffon nás zase držel v bráně.  Třetí branku Juventusu vstřelil David Trezeguet.