Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Serie A - zápasy 2007/2008 - konec
Zápasy Juventusu v Serii A 2007/2008

Serie A: Inter - Forza Juve 1:2
Sen se stal skutečností! Porazili jsme svého největšího a nenáviděného rivala Inter Milán na jeho hřišti 1:2. Byly to ale nervy do poslední chvíle, více v článku.
 
Serie A: Empoli - Juventus 0:0
Po dvou výhrách zase ztráta! Tentokrát Juventus jen remizoval s outsiderem zápasu Empoli po špatném výkonu obou mužstev.
 
Serie A: Juventus - Neapol 1:0

juve_vs_napoli.jpgAktualizováno. V poslednom večernom zápase 28 kola, privítal Juventus na Stadio Olimpico mužstvo SSC  Neapol. Mužstvo z juhu Talianska prišlo do Turína s nádejou uhrať dobrý výsledok. Naopak Juventus chcel Neapolu oplaťiť prehru z prvého zápasu, v ktorom Bianconeri prehrali na Stadio San Paolo, po kontroverzných penaltách rozhodcu Bergonziho 3:1.

 
Serie: Janov - Juventus 0:2
janov-juve.jpgKonečně jsme se dočkali tří bodů! Zápas zastihl Juventus ve skvělé formě, bianconeri střetnutí rozhodli už v první půli, když se mužem zápasu stal často kritizovaný Zdeněk Grygera.  Právě tento Čech otevřel ve 25. minutě skóre, když se z první krásně trefil do šibenice.  Byl také u  druhého golu, krásnou přihrávkou vybídl ke střele Trezegueta.
 
Serie A: Juventus - Fiorentina 2:3
juve-fiorentina.jpgJuventus se pomalu dostává do krize, bianconeri nedokázal totiž vyhrát ani třetí zápas po sobě, tentokrát proti Fiorentině. Zápas měl znovu divoký průběh - Fiorentina šla do vedení, poté Juventus vedl 2:1, no a nakonec fialky dokázali průběh zvrátit ve svůj prospěch a vyhráli 3:2.  Rozdál mezi dnešními soupeři v tabulce se ztenčil na pouhý jeden bod, Juventus je o fous pořád třetí.