Séria A: Juventus vs Reggina 4:0 (aktual.)
 Veľká streda, týmto prívlastkom by sme mohli charakterizovať včerajší večerný zápas medzi Juventusom a Regginou.Favoritmi tohto zápasu,bolo domáce mužstvo Juventusu,ktoré po výbornom výsledku zvíťazilo vysoko 4:0.Vzostupný výkon Juventusu sme mohli vidieť už v nedeľnom zápase Bianconeri,na horúcej rímskej pôde,keď pred koncom zápasu sa Juventusu podarilo remizovať s domácim AS 2:2.Ranieri už na predzápasovej tlačovke povedal,že chce vidieť taký výkon svojho mužstva,akým sa prezentovali aj v Ríme.

Mužstvo Bianconeri nastúpilo oproti zápasu v Ríme v obmenenej zostave,Iaquinta dostal voľno a sedel na tribúne,v obrane na  miesto zraneného Andradeho sa postavil do stredu Legrottaglie s Criscitom,ktorý má plnú dôveru trénera i nadaľej,po krajoch potom Molinaro a Birindelli.Do zálohy sa vrátil po menšom zranení Salihamidžič na ľavej strane,na druhej Nocerino a v strede nastúpil od začiatku  doteraz nie moc výrazný Tiago so Zanettim.Útok potom tvorili mladík Palladino a Trezeguet.Kedže sa očakávalo víťazstvo Juventusu,tréner nechal zatiaľ na ľavičke odpočívať ostatné hviezdy a príležitosť,tak dostali hráči,ktorí väčšinou na zápasoch striedajú.Zápas sa teda mohol začať,pred takmer vypredaným hľadiskom,Juventus začal svižným tempom a  od prvej minúty nikoho nenechal na pochybách,že zápas bude jasne v réžii domácich.Bianconeri pekne kombinovali držali loptu prevažne vo svojej moci a nepustili hostí z Regginy do nijakej šance.Aktivitou hýril najmä Nocerino,ktorý rozdával dobre prihrávky a bojoval o každú loptu,veľmi dobrý výkon podali aj Zanetti so Salihamidžičom,obrana taktiež výborne bránila a pôsobila veľmi istým dojmom,mladý Criscito podal výborný výkon a znova dokázal,že po menších zaváhaniach si dôveru Ranieriho určite zaslúži,v útoku dostal šancu mladík Palladino s Trezeguetom.Hráči Juventusu vedeli,že musia hrať od začiatku na plný plyn,do šance sa tak v úvode zápasu dostal po centri Palladina - Legrotaglie,ale hlavička minula bránu hostí. V 15 minúte potom po Nocerinovej prihrávke sa pokúšal Trezeguet efektne zasunúť pätičkou za chrbát Campagnolu,ale brankár bol na mieste.V 26 min.potom po akcii Nocerina cez Palladina na Trezeguta prišiel gól,ale postranný odpískal ofsajd,takže sa stav nemenil.Reggina sa takmer celý čas bránila a za prvý polčas vyslala na bránu Juventusu iba jednu strelu.V 37 minúte to bol opäť Trezeguet,ktorému hlavou priťukol Palladino a David triafa ľavú ruku brankára Regginy,ktorý týmto reflexívnym zákrokom udržal zatiaľ čisté konto.V závere polčasu mali Bianconeri ešte šancu,ktorú premárnil opäť Trezeguet,ktorého hlavička smerovala do bočnej siete.Prvý polčas teda skončil bez gólov,ale Juventus si za predvedené nasadenie a veľmi dobrú hru zaslúžil dať gól.Do druhého polčasu Bianconeri nastúpili v nezmenenej zostave a predviedli strhujúci začiatok,keď po rohovom kope Palladina v 48 minúte,Legrottaglie prízemnou strelou otvára skóre zápasu 1:0,pre Juventus a o dve mnúty neskôr znovu po rohovom kope domácich sa pokúšal Palladino nájsť voľného Trezeguta,ku ktorému sa lopta aj dostala,ale David netrafil loptu ideálne a blízko stojaci Salihamidžič loptu dáva bez problémov do brány,bežala 50 minúta zápasu.Tento úder položil hostí dokonale na kolená aj tak už bezmocných hráčov Regginy,ktorí sa potom snažili si nejakú šancu  vytvoriť,všetko však končilo hneď v strede poľa,alebo na veľmi dobre hrajúcom obrannom vale Bianconeri.Ranieri potom v 60 minúte striedal Buffona,boli tam nejaké malé problémy skŕčom na nohe,prišiel teda Belardi a v 78 minúte potom miesto Salihamidžiča,ktorý mal toho dosť,prišiel Olivera.Pre obidvoch to bol prvý zápas v sezóne v Sérii A a pre Belardiho zvlášť,pretože hrával za Regginu.V 76 mnúte sa dočkal aj Trezeguet,ktorý dostal krásny pas od Tiaga,prenikol do šestnástky,obišiel aj Campagnolu v bráne Regginy a poslal loptu do proti pohybu a zvýšil tak na 3:0,pre domáce mužstvo.Tiago podal v tomto zápase dobrý výkon,dirigoval stred zálohy a zdá sa,že tento Portugalec by mohol byť predsa platným hráčom v zostave Juventusu,pokiaľ sa mu dostane dostatok priestoru ukázať,že futbal  hrať vie.Po treťom góle sa Mužstvo Regginy nezmohlo na odpor,nevytvorilo si šancu a výrazne neohrozilo bránu Juventusu.V nadstavenom čase dal gól ešte Pallaldino,po prihrávke Nocerina a završil tak prehru hostí na 4:0.Bianconeri v tomto zápase predviedli dobrý výkon,na všetkých postoch,najmä obrana hrala bezchybne a je vidno,že tréner Ranieri zapracoval na tom,aby obrana zahrala podľa predstáv a mužstvo ukázalo,že s ním treba v Sérii A,po návrate medzi elitu,znova počítať medzi absolútnu špičku i keď včerajší súper nebol z kategórie najkvalitnejších,víťazstvo im dodalo sebadôveru a vôľu po víťazstvách......FORZA JUVE.

Juventus - Reggina 4-0 (0-0)
bramki: 48' Legrottaglie, 50' Salihamidzic, 76' Trezeguet, 90' Palladino

JUVENTUS: Buffon (81' Belardi); Birindelli, Legrottaglie, Criscito, Molinaro; Nocerino, Zanetti, Tiago, Salihamidzic (78' Olivera); Palladino, Trezeguet
Rezerwa: Grygera, Chiellini, Almiron, Nedved, Del Piero
Trener: Ranieri

REGGINA: Campagnolo; Lanzaro, Stadsgaard, Aronica, Modesto; Barreto (70' Tognozzi), Cascione, Hallfredsson; Joelson (81' Cozza); Amoruso, Ceravolo (62' Montiel)
Rezerwa: Novakovic, Vigiani, Cherubini, Missiroli
Trener: Ficcadenti