Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Trezeguet: Scudetto? Proc ne?
Napsal uživatel Bazzik    Pondělí, 24 Září 2007 18:30    PDF Tisk Email
 Francouzký útočník Staré dámy David Trezeguet vstřelil v neděli proti AS Řím svoji jubilnějní branku číslo 100 (za Juventus) a nyní hovoří o Scudettu. Není to prý jen sen. "Remíza proti AS Řím byla důležitá hlavně pro morální motivaci," sdělil v rozhovoru. "Tým se ale musí ještě mnoho naučit, jestli má držet krok s elitou Serie A.

 

 "Tvrdím, že proti silnému týmu jako je AS Řím je remíza dobrý výsledek, zvláště, když hrajeme u nich," pokračoval střelec Bianconeri. "Každý bodík se počítá. Navíc, když se podíváte na rivaly, Inter překvapivě remizoval s Livornem a AC Milan remizovali doma." Když v rozhovoru padlo něco o Scudettu, David reagoval celkem nadějně. "Musíme hrát až do konce. Tento rok máme dobrou sestavu a navíc máme tu výhodu, že nemusíme myslet na evropské poháry, narozdíl od konkurence. Scudetto se pokusíme vyhrát, ale půjde to jen za předpokladu, že celé drušstvo bude makat a hrát až do konce sezóny.

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet