Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Juve - Udinese Live ( Foto + Video)
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 18 Září 2007 17:48    PDF Tisk Email
 Se Student Agency jsem jel na zápas proti Udinese. Do Turína jsme přijeli za 13 hodin autobusem . Ve městě jsme chvilku hledali stadion Olimpico , když jsme ho našli měli jsme rozchod tři hodiny do zápasu . Za ty tři hoďky jsem usoudil, že Turíno vůbec není škaredé město . Určitě není pravda, že je to špinavé průmyslové město. Naopak se mi líbilo historické centrum a celkem i jjiné ulice jsou čisté .  Po prohlídce města jsem šel zpátky k Olimpicu . Někteří se báli zbytečně, protože před stadionem najdete asi pět velkých stánků s věcmi Juve ,

takže nějaký ten suvenýr jsem si koupil .

Na pohled je Olimpico velice pěkné , část je rposklenná , ani mi nevadila nízká kapacita, protože nebylo vyprodáno.  Já jsem seděl úplně nahoře na hlavní tribuně , ale přesto jsem viděl výborně . To je právě výhoda Olimpcia , že je všude dobře vidět .  No a co byo pro mě na zájezdu nejlepší ? Diváci . Skutěčně jejich hlasivky a sehranost jsou vynikající a hráče hnali do poslední minuty .

K zápasu: Asi jste viděli zápas v televizi , tak Vám alepoň napíšu jak to vypadalo z tribuny. Řekl bych , že náš nejlepší hráč byl Andrade . Skutečně nikdo nehrál moc dobře . Popíšu Vám hráče jak na mě zapůsobili:

BUFFON mohl při golu zůstat stát, jednou ho zachrália tyčka. Jinak neměl nijak oslnivý zákrok . U krajních beků mi chyběl pohyb směrem dopředu.  Birindelli už je starší a je to znát , rychlostně zaostává a často drží déle míč . Chiellinimu se často míč pletl pod nohama . Spolupráci na pravé straně s Nedvědem musí ještě hodně vylepšit. Stopšři Criscito s Andradem hráli docela dobře . Lepší byl Andrade , který velmi málo chyboval , zato Criscito hodně prohrával hlavičkové souboje.   Záloha mi přijde nesehraná  a chyběli mi více souboje 1 na 1 a nějaký nápad či nepředvídatelná situace . Pavel Nedvěd byl vidět u dobrých přihrávek Trezegetovi , střela však byla žalostná a ke konci moc neběhal. Zanetti byl podle mě lepší než Almiron , nekazil tolik přihrávky a bylo to prostě lepší . Almiron mě hodně zklamal . Polovina přihrávek šla soupeři , také střela nic moc .  Kdyby Camoranesi se nezrnil, řekl bych, že bychom možná vyhráli . Sice hrál chvilku , ale ukázal, že má momentálně nejlepší formu z týmu . Nocerino , která Maura vystřídal hrál hrozně . Snažil se , ale jeho zbrklost zavinila gol . Kdyby hrál zonovou obranu, možná by byl ofsajd a ne gol . Dále kazil centry , několikrát mohl běžet dopředu , ale raději míč přihrál dozadu . Zklamání . Dále střídající Tiago také špatný výkon, podobný jako Almiron .  Docela se mi líbil Alex Del Piero, někdy ve předu podržel míč , ukázala se jeho dobrá technika a přímé kopy jste viděli sami . Trezeguet hrál hodně neviditelně , sice vyhrál pár hlavičkových soubjů, ale to bylo všechno .   PROTI AS SE MUSÍME ZLEPŠIT A TADY JSOU FOTKY A VIDEO ZE ZÁPASU.

 

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet