Prípravný zápas: Juve - Nancy 1-1

Prvý polčas začal náporom Juve ako ukážkou z náročných atletických trénenigov. V 3.minúte nacentroval Immobile na Amauriho, no bol z toho roh. O chvíľu mal šancu Del Piero, no šlo to tesne vedľa. V 8.minúte opäť center Immobileho, ktorý našiel Amauriho pri zadnej tyči a bolo 1-0. Nancy začalo po góle hrať a hneď sa zaskvel Manninger.

V 22.minúte dobrá strela Tiaga šla vedľa. O 10 minút opäť pekne zasiahol Manninger. V 34.minúte pekná akcia Del Piera a Amauriho, no Brazílčan tesne minul. Tri minúty na to pohrozil Immobile, no Francúzsky brankár to poslal na roh. Bianconeri už pred koncom polčasu začínali oddychovať a zaplatili za to pár sekúnd pred koncom polčasu - Ouaddou vyrovnal, keď jeho pokus Manninger reflexívne vyrazil do brvna, no lopta sa odrazila do brány. 1-1 a koniec polčasu.

Ako v každom letnom priateľskom zápase, aj tu sa do druhého polčasu striedalo: Bamba za Zebinu a Chimenti za Manningera. V 4. minúte druhého polčasu mohol druhý gól pridať Amauri, ale šlo to nad. O 6 minút sa ukázal pekný zákrok Chimenti po nebezpečnom pokuse Nancy. V 13.minúte šiel dolu Poulsen a nahradil ho Molinaro a o ďalšie tri minúty Zanettiho vystriedal Marrone. V 21.minúte bol Del Pierov pokus vytlačený na roh, z ktorého však nič nebolo.

V 23.minúte prišli Daud a Esposito na miesta Salihamidzića a Immobileho. V 25.minúte mal šancu na gól Tiago, ale jeho pokus skončil na žrdi. O 5 minút mohlo ísť Nancy do vedenia, ale Chimenti predviedol dobrý prízemný zákrok.

V polovici druhého polčasu zápas strácal na tempe, čo bolo výsledkom náročných predsezónnych tréningov. V 38.minúte pekne vysunul Amauriho Tiago, no Brazílčan pred bránkou nikoho nenašiel a jeho pokus šiel vedľa. Nancy hneď zareagovalo, ale nebezpečenstvo s problémami zažehnala obrana Juve. 42.minúta a pokus Del Piera, ktorý siel nad. Potom nasledovalo striedanie Tiaga, ktorý patril medzi najlepších na ihriksu a nahradil ho Pirrotta. V 43.minúte opäť spolupráca Del Piero-Amauri, ale kapitánov pokus brankár chytil. Posledná väčšia šanca pred konečným hvizdom rozhodcu.

Juventus - AS Nancy 1-1

góly: 8.Amauri, 45+1 Ouaddou

JUVE (4-3-1-2): Manninger (1' st Chimenti); Zebina (1' st Bamba), Grygera, Ariaudo, Salihamidzic (23' st Daud); Tiago (43' st Pirrotta), Zanetti (16' st Marrone), Poulsen (14' st Molinaro); Del Piero; Amauri, Immobile (23' st Esposito).

Tréner Ferrara

NANCY (4-4-2): Bracigliano (1' st Gregorini); Chretien (9' st Lothies), Ouaddou (9' Andrè Luiz), Sami, Traore (1' st Lemetre); Feret, Hadji (9' st Camerling), Brison (1' st Ca), Gavanon (9' st Macaluso); Dia, Alo'o (5' st Gunnarson).