Prípravný zápas: Juve - Cisco 4-1

Bianconeri začali zostra: v 8.minúte Trezeguet zúžitkoval center Zebinu a ponad brankára otvoril skóre. Táto francúzska spolupráca priniesla prvý gól Juve v sezóne 2009/10. O chvíľu sa predviedol brankár Ambrosi po Amauriho hlavičke a o pár minút neskôr pokračoval ich minisúboj, keď krásne vytlačil Amauriho strelu na roh.

Únava sa po ťažkých tréningoch začala na hráčoch Juve prejavovať a v 25.minúte Franchini prekonáva Manningera a je to 1-1. O 6 minút zahadzuje obrovskú šancu Del Piero, keď prekopol zo sľubnej pozície.

Do druhého polčasu sa očakávali striedania: prvý dvaja dole šli Zebina a Manninger, nahradili ich Bamba a Chimenti. V 51. minúte hráči Juve požadovali po ruke penaltu, no rozhodnca ostal ticho. O minútu Del Piero prekopol bránu z priameho kopu.

V 64.minúte Zenetti dostal Juve do vedenia, keď dorazil do bránky strelu Trezegueta. O dve minúty po priamom kope Dauda brankár vyráža loptu na Immobileho, ten ju posiela do stredu pokutového územia a Amauri ju krásnym volejom posiela do siete. 3-1.

V 84.minúte diváci videli krásny center Esposita, ktorý našiel Immobileho a ten určil konečné skóre 4-1. O štyri minúty po peknej narážačke Dauda a Esposita sa blisol brankár rímskeho klubu.

Dodáme ešte, že v druhom polčase naskočili do hry ešte Daud, Immobile, Marrone, Esposito, Alcibiade, Molinaro, Mirarchi a Serino, ako posledný ihrisko opustil Salihamidzić, ktorý hral 85 minút.

Juventus - Cisco Roma 4-1

Juventus (4-3-1-2): Manninger (1' st Chimenti); Zebina (1' st Bamba), Grygera (30' st Molinaro), Ariaudo (36' st Mirarchi), Salihamidzic (41' st Serino); Tiago (1' st Marrone), Zanetti (26' st Pirrotta), Poulsen (30' st Alcibiade); Del Piero (20' st Daud); Trezeguet (20' st Immobile), Amauri (30' st Esposito).

Tréner: Ferrara (Náhradník: De Paola)

Cisco Roma (4-3-3): Ambrosi (18' st Previti); Balzano (1' st Gasperini), Di Fiordo (26' st Sabatucci), Angeletti, Doudou; La Rosa (15' st Rossini), Mazzarani (33' st Calicchia), Amadio; Bellè (13' st Guglielmelli), Ciofani (39' st Morbidelli), Franchini (26' st Proietti).

Tréner: Incocciati (Náhradníci: Crialese, Padella, Baiocco, Sbraga, Mallardi, Vezzani)

Góyl: 9' pt Trezeguet (J), 26' pt Franchini (CR), 11' st Zanetti (J), 22' st Amauri (J), 39' st Immobile (J)

zdroj: juventus.com, tuttomercatoweb.com, tuttosport.com