Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Podpořte web ....
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 04 Květen 2008 22:40    PDF Tisk Email

FCJuventus.cz je na českém internetu čtyři roky a myslím, že za toto období Vám přinesl hodně zajímavých článků a dalších věcí. Rádi bychom se na Vás obrátili, zda nepodpoříte tento web. Stránku provozujeme jen z lásky k Juve, žádné peníze nebereme. Platíme každý rok hosting a doménu, dohromady 1600 Kč, které hradíme z vlastních úspor. Rádi přivítáme každou menší peněžní částku pro provoz webu, samozřejmě se nikomu nechceme vnucovat, sponzorství je nepovinné. Všechny peníze, které byste nám eventuálně věnovali půjdou do webu na hosting a doménu. Pokud se vybere dost, půjdou i na zaplacení červnového turnaje v Brně. V minulých letech se také vybíralo, což máte vypsané v historii webu zde . Samozřejmě pokud byste zasponzorovali umístili bysme Vaše jméno také do historie webu jako čestného člena.

 

Pokud byste měli zájem a byli tak hodní, kontaktujte nás na těchto kontaktech a my Vám zašleme číslo účtu. Všem předem děkujeme!

email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

ruce.jpg

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet