Serie A: Palermo - Juventus 3:2
Nakonec jsme nevybojovali ani bod! Prohrávali jsme 2:0, dokázali jsme srovnat stav, měli jsme šance, tlak a nakonec porážka. Minutu před koncem nás sestřelil  ránou z dálky  Cassani.

Juventus vyhořel hlavně v prvním poločase. Dvě branky dal vytoužený hráč klubu Amauri a posílil tak názor, že přestup je už skoro jistý. První gol přišel už v 11. minutě kdy se na velkém vápně nikým nehlídaný odhodlal ke střele a míč zapadl přesně do šibenice. Druhý pak až v páté minutě nastavení prvního poločasu, protože na začátku utkání musel být dlouho ošetřován Pavel Nedvěd, který nakonec i střídal. Tento gol můžeme připsat na vrub obraně. Umožnila centrujícímu hráči poslat balon přesně na hlavu Amarimu. Toho měl jasně hlídat Nocerino, ten však bohužel jen koukal na balon a následnou přesnou hlavičku do sítě.

Druhý poločas byl velmi zdařilý ze strany Juventusu, bianconeri si vytvořili šance a tlak. Dokonce se juventinům podařilo vyrovnat stav po dvou krásných golech kapitána Del Piera. První jeho branka přišla v 52. minutě. Dobře hrající Momo Sissoko se ze středu uvolnil a vypálil přímo do brankáře Palerma Fontany, od něj se míč odrazil k volnému Alexovi, ten si pohrál s obráncem před ním a přesně zakončil. Druhý gol na 2:2 byl velmi podobný tomu prvnímu. Akci opět rozjel Sissoko, který přesně nacentroval na Trezegueta, jeho následnou hlavičku vyrazil Fontana znovu k volnému Del Pierovi. Kapitán ze strany už si věděl rady a prostřelil vše co mu stálo v cestě.  Po vyrovnání se Palermo zatáhlo a Juventus tlačil.  V 80. minutě přišla největší neproměněná šance zápasu. Del Piero se postavil k míči a jeho střela z trestného kopu orazítkovala tyč, míč se odrazil k Trezeguetovi, ten však pálil jen do brankáře Fontany.  Když už se zdálo, že utkání skončí remízou tak přišlel další gol jako blesk z čistého nebe. Centrovaný míč z levé strany Palerma se odrazil zpátky před velké vápno, tam stál obránce Cassani a s míčem se nemazlil. Ze třiceti metrů vypálil přímo do šibenice, Buffon jen kroutil hlavou.

Smolný zápas tak skončil 3:2 pro Palermo, nyní je třeba zvednout hlavu a soustředit se na další tukání proti AC Milán. Juventus nehrál špatně, bohužel dnes při něm nestálo štěstí.

Palermo - Juventus 3-2
branky: 11', 45+5' Amauri, 89' Cassani - 52', 71' Del Piero

Palermo (4-2-3-1): Fontana - Cassani, Rinaudo, Barzagli, Balzaretti - Guana (24' Tedesco), Migliaccio, Jankovic (81'Zaccardo), Simplicio (62' Bresciano), Caserta - 11 Amauri
ławka: Agliardi, Zaccardo, Çani, Miccoli, Biava
Juventus (4-4-2): Buffon - Grygera (46' Salihamidzic), Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Camoranesi, Nocerino (46' Tiago), Sissoko, Nedved (23' Iaquinta) - Trezeguet, Del Piero
ławka: Belardi, Birindelli, Stendardo, Marchionni

Žluté karty: 8' Barzagli, 89' Cassani, 90+2' Balzaretti - 16' Camoranesi, 90' Salihamidzic

Hlavní rozhodčí: Emidio Morganti (Ascoli Piceno)