Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Návštěva reprezentačního srazu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 25 Březen 2008 23:23    PDF Tisk Email
repre.jpgV pondělí jsem měl možnost zúčastnit se reprezentačního srazu Česka na zápas proti Dánsku. Těšil jsem se hlavně na  Zdeňka Grygeru, který ale nakonec nepřijel na Strahov, protože ze zápasu proti Interu má naražený nárt. Nicméně to byl skvělý zážitek a vznilky i pěkné fotky.

 

Nejprve jsem se přimotal do síně, kde reprezentanti dávali médiím videorozhovory. Shlédl jsem interview s Milanem Barošem a brněnským Střeštíkem. Musím říci, že všichni hráči jsou velice sympatičtí, dokonce i trenér Brückner se usmíval. Ještě před příjezdem hvězd jsem měl možnost prohlédnout si kabinu repre, kde už všechny tréninkové soupravy čekaly vzorně urovnané na své nositele (viz foto).

Asi půl hodiny po tiskovce se hráči začali objevovat na trávníku Strahova (viz fota). Nejprve si dali reprezentanti lehký výklus a strečink, poté si lehce mezi sebou nahrávali. Po dvaceti minutách jsme museli spolu s fotografama a novinářema opustit stadion, trenér Brückner zřejmě vymýšlel další kulišárnu. :)  Jediné negativum na tomto skvělém dni (nepočítám hodování :) )byla neúčast Zdeňka Grygery, měl jsem připraveno pár otázek, ale to snad příště.

 

repre.jpg repre (1).jpg repre (2).jpg repre (3).jpg repre (4).jpg repre (5).jpg repre (6).jpg repre (7).jpg repre (8).jpg repre (9).jpg repre (10).jpg repre (11).jpg repre (12).jpg repre (13).jpg repre (14).jpg repre (15).jpg repre (16).jpg repre (17).jpg

Komentáře
Hledat RSS
Komentář mohou přidat pouze registrovaní uživatelé!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Sdílet