Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Fota od vás
Jestliže máte nějaké foto , kde jste s nějakým hráčem či jen stadionem a chcete ho uveřejnit. Můžete ho poslat ke mně na e-mail a já rád vaše foto uveřejním .

FOTO Juventus - Artmedia od Bufiho
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pondělí, 18 Srpen 2008 21:54    PDF Tisk Email
Slibované fotografie ze zápasu Juventus - Artmedia jsou konečně tu. Čekání stálo zato, profesionální fotky ze zápasu, tréninku a tiskovky pořídil exadmin tohoto webu Bufi. Tímto mu za web mnohokrát děkujeme!
 
Návštěva reprezentačního srazu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 25 Březen 2008 23:23    PDF Tisk Email
repre.jpgV pondělí jsem měl možnost zúčastnit se reprezentačního srazu Česka na zápas proti Dánsku. Těšil jsem se hlavně na  Zdeňka Grygeru, který ale nakonec nepřijel na Strahov, protože ze zápasu proti Interu má naražený nárt. Nicméně to byl skvělý zážitek a vznilky i pěkné fotky.
 
Janiiickoo a jeho návštěva zápasů Juve-Udine a Udine-Juve
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pátek, 07 Březen 2008 22:23    PDF Tisk Email
janicko.jpgUživatel stránek Janiiickoo nám zaslal skvělé fotky ze zápasů Juve-Udine a Udine-Juve.  Jak je vidět je to opravdový Juventino. Na jedné fotce je i s pěknými Juve girls Pohodový No podívejte se sami.
 
 
Martynnnnův skvělý pokoj zaměřený na jediný klub ...
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 19 Únor 2008 21:06    PDF Tisk Email
pokoj4.jpgMáme tu další sadu fotek od dalšího uživatele těchto stránek. Tentorát nám zaslal fotky svého pokoje Martynnnn z Kroměříže.  Jak je vidět, tak výzdoba je velice kvalitní.  Především je pěkný polštářek s Pavlem Nedvědem a samozřejmě i další věci jsou hodně zajímavé.
 
Radkovo krásné tetování "Juve"
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pátek, 11 Leden 2008 17:54    PDF Tisk Email
Máme tu další tetování jednoho z Juventinů. Tentokrát nám foto zaslal fanoušek Radek, který má tetování skoro po celé ruce s uměleckým nápisem Juve.  No, podívejte se sami.