Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
Fota od vás
Jestliže máte nějaké foto , kde jste s nějakým hráčem či jen stadionem a chcete ho uveřejnit. Můžete ho poslat ke mně na e-mail a já rád vaše foto uveřejním .

Juve - Udinese Live ( Foto + Video)
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 18 Září 2007 17:48    PDF Tisk Email
 Se Student Agency jsem jel na zápas proti Udinese. Do Turína jsme přijeli za 13 hodin autobusem . Ve městě jsme chvilku hledali stadion Olimpico , když jsme ho našli měli jsme rozchod tři hodiny do zápasu . Za ty tři hoďky jsem usoudil, že Turíno vůbec není škaredé město . Určitě není pravda, že je to špinavé průmyslové město. Naopak se mi líbilo historické centrum a celkem i jjiné ulice jsou čisté .  Po prohlídce města jsem šel zpátky k Olimpicu . Někteří se báli zbytečně, protože před stadionem najdete asi pět velkých stánků s věcmi Juve ,
 
FOV: David Zourek a jeho pokoj
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 09 Září 2007 13:47    PDF Tisk Email
 Poté co mi David Zourek poslal svá fota svého pokoje , napadla mě otázka kdo má lepší pokoj. Bufi , nebo právě David ? Každopádně u obou je jasné komu fandí ( -: .  U Davida je vše jako u Bufiho , nespočet dresů , vlajky , plakáty , výstřižky a mnoho dalšího o Juve . Na všech stěnách . David má však narozdíl od Bufiho plakáty i na stropě . Opravdu pozoruhodné !
 
FOV: Bufiho "Juve" pokoj
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 08 Září 2007 20:37    PDF Tisk Email
 Další fotky od Bufiho, tektokrát je na nich výzdoba jeho pokoje. Až se podíváte na fotky pochopíte, že je to opravdový fanda . (-: Kdo se může chlubit takovýmto vybavením pokoje juve věcmi ? Mylmím, že nikdo. Celé zdi patří plakátům a tapetám Juve , stejně jako poličky u skřící , stůl , postel ....  Opravdu obdivuhodné , jestli máte někdo lepší ( pochybuju ) můžete mi vaše foto poslat na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
FOTO OD VÁS: Bufi na nákupech po Turínu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pátek, 07 Září 2007 21:21    PDF Tisk Email
 Ano, Bufi, minulý admin tohoto webu nám zaslal velmi pěkné fotky zachycující obchody a stánky Juventusu v Turíně. Obhcodů a tržnicí je tam dost, takže když pojedete vemte si peníze na nějaký ten dres , nebo suvenýr . V návštěvní knize se objevili dotazy kde všude jsou obchody. Oficiální největší je přímo v Turíně . Další je pod Delle Alpi spolu se stánkama , kde je neoficiální zboží , ale zase levnější . No a kdo jedete příští týden na Udine , nemusíte se bát, protože pod Olimpicem jsou určitě stánky a prý i malý offilial shop.
 
Arminek a jeho tetování
Napsal uživatel Jakub Kühn    Čtvrtek, 06 Září 2007 22:04    PDF Tisk Email
 Arminek mi zaslal fotku , kde je zachyceno jeho teování na pravém rameni s nápisem FORZA JUVE . To už jasně značí, že Arminek je opravdový fanda, protože tetování už jdou těžko dolů . Určitě i vpichování barvy bolí a Arminek to vydržel jenom kvůli Juventusu . Obdivuhodné ( - :