FCJuventus.cz - neoficiální webové stránky / unofficial website
Serie A preview: Inter Milán vs. Juventus
Napsal uživatel Hwoarang    Pátek, 26 Duben 2019 15:50    PDF Tisk Email

Mohl to být velký zápas, derby, které by rozhodovalo o titulu. Vše už je ale rozhodnuto.

Serie A: Juventus - Catania 1:1
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 11 Květen 2008 18:55    PDF Tisk Email
Dnešní střetnutí Juventusu a Catanie dobrý fotbal nepřineslo. Stejně jako na podzim se oba týmy rozešly smírně 1:1. Bianconeri mohou být rádi za remízu, v posledních minutách ještě zachránil alespoň bod kapitán Del Piero.

Serie A: Juventus - Cagliari: 1:0
Napsal uživatel mirito    Neděle, 11 Duben 2010 19:15    PDF Tisk Email

Juventus sice příliš nepřesvědčil, ale zato si připsal ohromně důležitou výhru nad Cagliari. Tu zajistil jediným gólem ve 35. minutě Giorgio Chiellini. Stará Dáma tak může nadále bojovat o evropské poháry.

Reportáž z výjezdu: Bayern - Juventus
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 04 Říjen 2009 17:05    PDF Tisk Email

Ve středu mělo několik z nás (hlavně členové fanklubu) možnost zhlédnout utkání druhého kola Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a Juventusem přímo v krásné Allianz Areně. Utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou, fanoušci Juventusu přesto vytvořili parádní atmosféru a v supermoderním stánku byli hodně cítit. V článku ohlédnutí za výjezdem, foto a video.

Serie A: Juvenhnus-Chievo 2-2
Úterý, 10 Květen 2011 09:52    PDF Tisk Email

Fotbalisté Juventusu nezvládli dohrávku kola s Chievem a jenom remizovali 2:2. Stará dáma přitom vedla už o dvě branky, ale veronský celek dokázal během jediné minuty vyrovnat. Juve tak stále riskuje, že nebude hrát v příští sezoně Evropské poháry.