Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
FCJuventus.cz - neoficiální webové stránky / unofficial website
Marchisio a Giovinco sú naša budúcnosť
Neděle, 18 Listopad 2007 20:16    PDF Tisk Email
   Vedenie Juventusu potvrdilo, že majú veľké očakávania od svojích mladých talentov Giovinca a Marchisia. Hviezdy Azzurini sú vlastnený Bianconeri, ale momentáne hosťujú v toskánskom Empoli. Marchisio má 21 rokov, je to stredný záložník a v minulej sezóne v Serii B hral kľúčvú rolu v strede zálohy a odohral 25 zápasov. ,,Spomedzi hráčov na hosťovaní je najlepšie pripravený práve Marchisio", povedal športový riaditeľ Secco. Prvým preskupení radov pred budúcoročnou Ligou Majstrov bude príchod Marchisia späť, povedal tréner Ranieri.
 
Exkluzivní rozhovor: Petr Svěcený odpovídá na vaše dotazy
Napsal uživatel Jakub Kühn    Čtvrtek, 15 Listopad 2007 17:11    PDF Tisk Email
 Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s oblíbeným komentátorem Petrem Svěceným, většina otázek pro Petra se skládá z vašich návrhů, můžete proto najít i svou otázku. V rozhovoru pro náš web například vyjasnil proč má Pavel Nedvěd problémy s médii , nebo vás zajímá co si Petr myslí o hře Juventusu? Více v článku
 
!!! FCJuventus.cz slaví tři roky !!!
Napsal uživatel Jakub Kühn    Sobota, 10 Listopad 2007 16:06    PDF Tisk Email
 Jak je to již dávno, dne 10.11.2004 se na doméně fcjuventus.cz objevila první prezentace o Juve. No a dnes po třech letech můžeme s jistotou říci, že tento web je nejlepší a největší v ČR a na Slovensku.  Za ty tři roky prošel web mnoha změnami , většinou k lepšímu , musíme proto poděkovat zakladateli a minulému adminovi Bufimu.   Hlouběji v článku najdete dárky k výročí.
 
Super novinky pro registrované !
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 13 Listopad 2007 22:00    PDF Tisk Email
 Dnes jsem přidal dvě nové komponenty pro registorvané. První se jmenuje Community Builder - můžete pracovat s vaším profilem ( vlastní obrázek , komunikace s ostatními lidmi, prohlížení jiných profilů  a spousta dalších vychytávek ). Tato komponenta se doplňuje s novým forem na tomto webu. Profil k foru je společný s normální registrací. VĚTŠÍ INFO V ČLÁNKU
 
Ptejte se Petra Svěceného
Napsal uživatel Jakub Kühn    Středa, 07 Listopad 2007 10:51    PDF Tisk Email
 OTÁZKY UŽ NEPIŠTE , ROZHOVOR S PETREM NA VAŠE OTÁZKY SE ZDE OBJEVÍ DO TÝDNE. Petr Svěcený , komentátor České televize, kývl na nabídku rozhovoru pro náš web. Dávám vám proto možnost se ho zeptat na jakoukoliv otázku ohledně Juve, nebo jeho osoby.