Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
FCJuventus.cz - neoficiální webové stránky / unofficial website
Novinky na webu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pondělí, 15 Říjen 2007 16:12    PDF Tisk Email
 Nejprve bych se chtěl omluvit za tři reklamy google, které jsem umístil na stránku.  Budu rád když na nějakou kliknete a zvýšíte tak stránce honorář. Dále bych vám chtěl známit, že jsem zrušil naše forum, protože skoro nikdo na to nepsal a zlobila tam češina. Další věc je u komentářů. Budete muset napsat číselný kod, protože v poslední době se na stránce objevili spameři. No a poslední věc jsou nová videa na naší TV tv.fcjuventus.cz .
 
FotbalPortal.cz - vše o fotbale
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pondělí, 08 Říjen 2007 20:59    PDF Tisk Email

 V roce 2006 se Karel Pivoňka a Matěj Szendi, dvojice zakladatelů serveru FotbalPortal.cz , rozhodla přetvořit stávající internetové stránky iBundesliga.cz na web, jehož obsahem budou nejsledovanější a nejkvalitnější evropské soutěže evropského kontinentu včetně nejprestižnější evropské klubové soutěže, Ligy mistrů. Výsledek přišel záhy, v srpnu téhož roku odstartoval na poli českého internetu sportovní zpravodajský web s názvem FotbalPortal.cz , který si rychle získal své pravidelné návštěvníky.

 
Nocerina zrazilo auto !!
Úterý, 18 Září 2007 15:13    PDF Tisk Email
   Antonio Nocerino bol prevezený do nemocnice po tom, ako ho v pondelok v noci zrazilo v Turíne auto. Hviezda Azzurrini utrpel úraz po tom, ako vychádzal z reštaurácie - pizzeria ,,Mamma Mia" - a podľa okoloidúcich neuvedomene vošiel na vozovku. Našťastie bývalý hráč Piacenze neutrpel žiadne vážne zranenia a už bol prepustený z nemocnice Umberta I. Doktor Juventusu Agricola je s 22-ročným hráčom a zisťuje jeho kondíciu, no je  nepravdepodobné, že  nastúpi na zápas  proti AS Rím.
 
Nábor do redakce
Napsal uživatel Jakub Kühn    Pátek, 28 Září 2007 23:20    PDF Tisk Email
http://www.elpida.cz/zlatelisty/img/noviny3/redaktor.gifJe tady možnost stát se redaktorem na tomto webu . Protože většina nás redaktorů chodí do šloky , nebo do práce nemáme tolik času a proto se nám hodí každá ruka. Články by se tak mohli rozumně dávkovat a každý redaktor by měl tak menší počet článků k napsaní a přeložení . Samozřejmě , že by to nebylo za peníze , ale kdo rád píše a má rád Juventus , může to bejt radost. Musím však upozornit , že kdo má plány takové, že bude psát týden a pak skončí tak ani neuvažujte o přihlášení . Dole v článku máte více informací .
 
Strach z Maurovho zranenia
Úterý, 18 Září 2007 15:01    PDF Tisk Email
   Krídelník Juve Mauro Germán Camoranesi bude mimo hru po tom, čo odkríval z ihriska v zápase s Udinese, viac ako 2 mesiace. Bol to otrasný deň pre Juve, lebo prehrali doma s Udinese 0-1 a Del Piero dal 3 tyčky, no a ešte sa zranil aj Camoranesi. Mauro po 30 minútach hry odkríval z ihriska so svalovým zranením na pravej nohe a ustarostene musí počkať na utorkové výsledky rontgenu, ktorý určí rozsah poškodenia svalu. ,,Počkám do utorka, nebudem robiť žiadne predbežné vyhlásenia," povedal doktor Agricola. ,,Toto zranenie určite nebude také, že sa vylieči za týždeň."