Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
  • Serie A - tabulka
  • Výsledky - Serie A
FotbalPortal.cz chválí !
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 28 Srpen 2007 14:06    PDF Tisk Email
 Našemu webu se dostalo velké pocty. Fotbalový zpravodaj FotbalPortal.cz hodnotil české weby o italských klubech.  Při hodnocení našeho webu redaktor nečerpal chválou, za čož jsme velmi rádi.  V hodnocení všech webů skončil náš web na 3. místě , doplněno o informaci, že fcjuventus.cz NEzaostává za weby v pořadí před ním. Jsou to ACMilan.cz (1) a intermilano.com (2). Celý článek najdete zde . Takže ještě jednou děkujeme FotbalPortal.cz . 
 
Nový vzhled webu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 28 Srpen 2007 12:50    PDF Tisk Email
 Dnes jsem , na žádsot některých z vás, změnil vzhled webu. Jaké jsou změny? Stránka je užší a temnější . POdle mě jsou barvy více sladěné a celé je to lepší .  POKUD SE NOVÝ DESIGN NĚKOMU NENAČETL, NEBO JEN NĚCO - ZMÁČKNĚTE F5 (AKTUALIZOVAT) . Dále bych chtěl připomenout soutěž na našem FORU , kde můžete vyhrát dárek v podobě třech DVD se zápasy Juve libovolného výběru.  A co musíte udělat abyste vyhráli?  10. listopadu  bude vyhlášen  nejlepší  uživatel  přispívající na foru.  ( abyste vyhráli musíte tedy psát často a vaše články musí mít smysl ). FORUM ZDE
 
Hodnotenie hrácov
Pondělí, 27 Srpen 2007 01:30    PDF Tisk Email

   Hodnotenie hráčov Juve po zápase Juventus - Livorno podľa turínskeho denníka La Stampa:

BUFFON 6 : neohrozený, nemusel veľmi zasahovať, lebo hráči Livorna sa nemohli dostať do pokutového územia

SALIHAMIDZIC 6 : zisk, hráč so skúsenosťami, elegantný, dobre uvoľňoval spoluhráčov, ale niekedy chyboval / striedaný ZABINOM 6 /

ANDRADE 6 : chladný, na začiatku spravil chybu, ktorá mohla Juve veľa stáť, ale potom pozorne bránil

CRISCITO 6,5 : istý, Tavanov tieň, vedel si nájsť miesto, bez emócií, vyhrával hlavičkové súboje, podporoval zálohu 

 
Juventus - Livorno 5:1 ( 1:0)
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 26 Srpen 2007 00:44    PDF Tisk Email
 Každému fanouškovi Juve srdce skáče radostí ! První zápas "nového Juve " v Serii A a hned takový výprask pro soupeře. Na Olimpicu viděli fanoušci galapředstavení v podání dvou mužů - David Trezeguet dal hattrick a Vincenzo Iaquinta za 30 minut pobytu na hřišti stihl zasadit dva goly. Musíme však podotknout, že soupeř byl z kategorie slabších , ale to nic nemění na tom , že Claudio Raniero dodržel to co slíbil - útočná hra . Dnešní zápas také hodně napověděl o složení útoku , to všechno ale hlouběji v článku.
 
!!!Fórum!!!
Napsal uživatel Bazzik    Sobota, 25 Srpen 2007 21:24    PDF Tisk Email
 Náš web rozjel nově fórum! Každý, kdo se něm chce účastnit (přispívat) se musí zaregistrovat tady na webu (levé menu dole). A pozor - vyhlašujeme soutěž! Nejlepší přispěvatel (hodně příspěvků, ale zároveň žádné blbosti a spam) získá DVD se zápasy Juventusu! Tak se bavte. Fórum zde a jinak v sekci Závava pro Vás.
 
Juventus dal Biellese ctyrku
Napsal uživatel Bazzik    Pátek, 24 Srpen 2007 18:02    PDF Tisk Email
 Poslední přípravný zápas před prvním utkáním v Serii A s Livornem završili Bianconeri vítězstvím 4:0 - nadali svému soupeři skoro žádnou šanci. Utkali se s Biellese na venkovní půdě před dvěma tisíci diváky. Starou dámu na tribunách moc lidí nepovzbuzovalo, na jejich výkonu to však nic nezměnilo. V první polovině zápasu se trefili Rafa Palladino a Pavel Nedvěd a ve druhém poločase vstřelili branky Legrottaglie a Bottone.
 
Posledný zápas
Čtvrtek, 23 Srpen 2007 01:33    PDF Tisk Email
   Juventu dnes odohral svoj posledný priateľský zápas, ktorý mal byť zároveň aj menšou previerkou na sobotňajší zápas proti Livornu. Juve chýbalo mnoho kľúčových hráčov, ktorí si plnili reprezentačné povinnosti. Zápas sa hral vo Villar Perosa, v ktorom Juve nastúpilo proti Biellese, ktoré hrá Seriu D. Dobrou správou bolo, že do zápasu nastúpil aj Camoranesi, ktorý celú letnú prípravu trénoval individuálne.
 
Trofej L.Berlusconiho ostáva v Miláne
Napsal uživatel Milo    Sobota, 18 Srpen 2007 03:24    PDF Tisk Email
 Včera večer odohrali na Stadio Giuseppe Meazzu v Miláne,priateľský zápas mužstvá Juventusu Turín a AC Milan,už  na 17 ročníku turnaja o trofej L.Berlusconiho - zosnulého otca, súčasného prezidenta a majiteľa klubu,Silvia Berlusconiho.Tento tradičný turnaj,patrí medzi prestížne zápasy ,medzi oboma klubmi a zároveň je to vlastne aj prípravný zápas,pre obidve mužstvá,pred začiatkom nového ročníka série A. Juventus získal túto trofej naposledy v roku 2004 a odvtedy patrí trofej Milánčanom.Nebolo to inak ani tohto roku,keď vo výbornom zápase,Bianconeri prehrali po góloch  Inzaghiho 2:0.