Ochranné známky JUVENTUS, JUVE a jsou ve výhradním vlastnictví fotbalového klubu Juventus Football Club, Turin, Italy
Trademarks JUVENTUS, JUVE and are the sole property of the football club Juventus Football Club, Turin, Italy
  • Serie A - tabulka
  • Výsledky - Serie A
Coppa Italia:Parma vs Juventus 1:3
Napsal uživatel Milo    Čtvrtek, 30 Srpen 2007 02:43    PDF Tisk Email
  Tréner Claudio Ranieri,ktorý v minulej sezóne zachránil Parmu od vypadnutia z najvyššej talianskej ligy,sa včera večer tiumfálne vrátil do Parmy na Stadio Tardini,aby vyradil svoje bývalé mužstvo, z daľších bojov o Coppa Italia.Ranieriho mužstvo pricestovalo na tento zápas,bez niekoľkých opôr,preto bol tréner nútený nominovať aj niekoľkých hráčov z dorastu,ako Esposito,Castiglia a Duravia.Pre suspendáciu nemohli hrať Zanetti,Olivera a Camoranesi,pre zranenie chýbali Birindelli a Grygera,ktorí vynechali aj úvodný zápas Série A s Livornom,pre menšie zranenia chýbali tiež  Del Piero,Nedvěd a Criscito,všetci traja by však v nedeľnom zápase v Cagliari,nemali chýbať.
 
Ranieri pripravený na Parmu
Úterý, 28 Srpen 2007 19:45    PDF Tisk Email

    Taktik Juventusu Claudio Ranieri očakáva vrelé privítanie na štadióne E. Tardiniho v Parme, lebo Juve odohraje prvý zápas proti miestnemu klubu. Ranieri viedol Parmu minulú sezónu a stal sa ich hrdinom, lebo zachránil Parmu pred zostupom. ,,Bez Parmy by som tu dnes nebol", povedal tréner tlači. ,,Boal to skúsenosť, ktorá mi dala veľa a ja ďakujem prezidentovi Tommasovi Ghirardimu a každému, kto mi umožnil vrátiť sa do Talianska." Copa Italia je stále kritizovaná klubmi Serie A, pretože aj tak už majú dosť nahustený program a prezident Livorna Aldo Spinelli to označil ,,plytvaním času" , no Ranieri nesúhlasí. ,,Naozaj chceme vyhrať túto hru" , podotkol.

 
FotbalPortal.cz chválí !
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 28 Srpen 2007 14:06    PDF Tisk Email
 Našemu webu se dostalo velké pocty. Fotbalový zpravodaj FotbalPortal.cz hodnotil české weby o italských klubech.  Při hodnocení našeho webu redaktor nečerpal chválou, za čož jsme velmi rádi.  V hodnocení všech webů skončil náš web na 3. místě , doplněno o informaci, že fcjuventus.cz NEzaostává za weby v pořadí před ním. Jsou to ACMilan.cz (1) a intermilano.com (2). Celý článek najdete zde . Takže ještě jednou děkujeme FotbalPortal.cz . 
 
Nový vzhled webu
Napsal uživatel Jakub Kühn    Úterý, 28 Srpen 2007 12:50    PDF Tisk Email
 Dnes jsem , na žádsot některých z vás, změnil vzhled webu. Jaké jsou změny? Stránka je užší a temnější . POdle mě jsou barvy více sladěné a celé je to lepší .  POKUD SE NOVÝ DESIGN NĚKOMU NENAČETL, NEBO JEN NĚCO - ZMÁČKNĚTE F5 (AKTUALIZOVAT) . Dále bych chtěl připomenout soutěž na našem FORU , kde můžete vyhrát dárek v podobě třech DVD se zápasy Juve libovolného výběru.  A co musíte udělat abyste vyhráli?  10. listopadu  bude vyhlášen  nejlepší  uživatel  přispívající na foru.  ( abyste vyhráli musíte tedy psát často a vaše články musí mít smysl ). FORUM ZDE
 
Hodnotenie hrácov
Pondělí, 27 Srpen 2007 01:30    PDF Tisk Email

   Hodnotenie hráčov Juve po zápase Juventus - Livorno podľa turínskeho denníka La Stampa:

BUFFON 6 : neohrozený, nemusel veľmi zasahovať, lebo hráči Livorna sa nemohli dostať do pokutového územia

SALIHAMIDZIC 6 : zisk, hráč so skúsenosťami, elegantný, dobre uvoľňoval spoluhráčov, ale niekedy chyboval / striedaný ZABINOM 6 /

ANDRADE 6 : chladný, na začiatku spravil chybu, ktorá mohla Juve veľa stáť, ale potom pozorne bránil

CRISCITO 6,5 : istý, Tavanov tieň, vedel si nájsť miesto, bez emócií, vyhrával hlavičkové súboje, podporoval zálohu 

 
Juventus - Livorno 5:1 ( 1:0)
Napsal uživatel Jakub Kühn    Neděle, 26 Srpen 2007 00:44    PDF Tisk Email
 Každému fanouškovi Juve srdce skáče radostí ! První zápas "nového Juve " v Serii A a hned takový výprask pro soupeře. Na Olimpicu viděli fanoušci galapředstavení v podání dvou mužů - David Trezeguet dal hattrick a Vincenzo Iaquinta za 30 minut pobytu na hřišti stihl zasadit dva goly. Musíme však podotknout, že soupeř byl z kategorie slabších , ale to nic nemění na tom , že Claudio Raniero dodržel to co slíbil - útočná hra . Dnešní zápas také hodně napověděl o složení útoku , to všechno ale hlouběji v článku.
 
!!!Fórum!!!
Napsal uživatel Bazzik    Sobota, 25 Srpen 2007 21:24    PDF Tisk Email
 Náš web rozjel nově fórum! Každý, kdo se něm chce účastnit (přispívat) se musí zaregistrovat tady na webu (levé menu dole). A pozor - vyhlašujeme soutěž! Nejlepší přispěvatel (hodně příspěvků, ale zároveň žádné blbosti a spam) získá DVD se zápasy Juventusu! Tak se bavte. Fórum zde a jinak v sekci Závava pro Vás.
 
Juventus dal Biellese ctyrku
Napsal uživatel Bazzik    Pátek, 24 Srpen 2007 18:02    PDF Tisk Email
 Poslední přípravný zápas před prvním utkáním v Serii A s Livornem završili Bianconeri vítězstvím 4:0 - nadali svému soupeři skoro žádnou šanci. Utkali se s Biellese na venkovní půdě před dvěma tisíci diváky. Starou dámu na tribunách moc lidí nepovzbuzovalo, na jejich výkonu to však nic nezměnilo. V první polovině zápasu se trefili Rafa Palladino a Pavel Nedvěd a ve druhém poločase vstřelili branky Legrottaglie a Bottone.